Dodany: 2013-01-08 13:08:49

 

W drodzeFilmy online to czasem produkcje dla marzycieli. Każdy z nas od czasu do czasu o czymś marzy, realizacja niektórych z tych marzeń może nam przynieść bardzo ciekawe rezultaty. Tą myślą podążyło wiele osób tworzących przygodowe filmy online. Ekranizacja słynnej książki przygodowej to film W drodze.

 

Akcja filmu opiera się na wycieczce życia dwóch przyjaciół i dziewczyny jednego z nich. Wyjazd polega na tym, że postanawiają wyruszyć w podróż wzdłuż całych Stanów Zjednoczonych. Jak wiadomo, takie wyprawy mogą zakończyć się bardzo różnie, ich rezultaty nie zawsze są tak przyjemne jak wyobrażenia na ich temat. Warto mimo wszystko rzucić cały świat i wybrać się w podróż życia.

 

Tak postanowili zrobić bohaterowie filmu, co im z tego przyjdzie tego nie wiemy. Podróż w nieznane, cała kraj ma w sobie tyle tajemnic, że nie wiadomo czego się nawet spodziewać. Oczekiwania większości osób co do takiej wyprawy są przeważnie ogromne, a rezultaty nie są zadowalające. Trzeba być i na taki obrót spraw przygotowanym, jak to wszystko może się zakończyć tego nie wie nikt.

Dodaj nowy komentarz do artykułu W drodze
Nick: