Dodany: 2013-01-08 13:12:00

 

GangsterW szeregach filmy online nie ma miejsca na mało spektakularne produkcje. Większość z nich cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród szerokich kręgów odbiorców. Większość z filmy online to kino na wysokim standardzie o ile ktoś lubi filmy sensacyjne.

 

W film Gangster widzimy jak wiele postaci próbuje uporać się z trudną rzeczywistością czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Nie były to czasy wybitnie dobre dla wszystkich, ciężko było dobrze zarabiać. Bohaterowie tego filmu to na swój sposób zaradni przedsiębiorcy, postanawiają zająć się nielegalną produkcją alkoholu. Ich biznes kwitnie, ale nie jest pozbawiony kłopotów, wręcz przeciwnie, jest to bardzo groźny biznes.

 

Kłopoty znajdują się same i nie trzeba na nie długo czekać. O tym jak je rozwiązują bracia jest w zasadzie ten film. To także doskonały portret tamtych czasów i realiów jakie panowały w tamtym okresie w Stanach Zjednoczonych. Film jest interesujący i wciąga od pierwszej minuty a trzyma do samego końca. Warto obejrzeć ten film z zachowaniem szczególnej uwagi i ostrożności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gangster
Nick: