Dodany: 2013-01-08 13:14:02
 

Dwoje do poprawkiW filmy online romansów jest pod dostatkiem. Stał się to bardzo popularny gatunek filmowy, dlatego też powstaje coraz więcej filmy online na tym poziomie komediowym. W film Dwoje do poprawki widzimy problemy starego małżeństwa na progu wejścia w emeryturę.

 

Ludzie żyją ze sobą całe życie w spokoju i ciszy,a tu nagle okazuje się, ze coś jest nie tak. Kłopoty z tym związane nie są łatwe do rozwikłania zwłaszcza po przeżyciu ze sobą wielu lat. Wspólne życie z czasem staje się monotonne i mniej barwne. Nie ma na to rady, w celu rozwiązania tych kłopotów możemy udać się tak jak bohaterowie filmu na terapię małżeńską. Jak pokazuje film bywa to bardzo zabawnym rozwiązaniem, tu z dramatu zaczyna się robić komedia.

 

Mało zaskakująca, ale barwna, aktorzy świetnie zagrali swoje role mimo wieku ciągle są w rewelacyjnej formie i potrafią grać przekonująco i trzymać fason. Niczego im nie brakuje, energia tryska z ekranu jakby byli bardzo młodzi. Nie czuć wieku ani kiczu, wszystko jest sprawnie poukładane w sensownym scenariuszu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwoje do poprawki
Nick: