Dodany: 2013-01-08 13:17:21
 

The BarrensFilmy online to kino grozy na poziomie przeciętnego widza. Odbiorcy kina grozy nie zawsze mają gusta na najwyższym poziomie. Wyrobienie sobie smaku przychodzi z czasem i wymaga sporego poświęcenie od nas samych.

 

W filmy online wiele jest hitowych produkcji takich jak film The Barrens. To nowy horror, któremu nie zdążyli się jeszcze wszyscy przyjrzeć i dokonać jego oceny. Fabuła jest bardzo specyficzna, nie pozostawia najmniejszych złudzeń co do losu głównych bohaterów.

 

Rodzina postanawia wyruszyć na wyprawę do samego środku lasu, tam napotyka martwe zwierzęta spadające z drzew. Ojciec chce zapuścić się w głąb lasu i tam rozbić obóz. Kiedy docierają na miejsce okazuje się, że ojciec jest ranny i nagle zaczyna się dziwnie zachowywać. Jego zachowanie jest na tyle osobliwe, że zapala się czerwona lampka. Ostrożności nigdy za wiele, a tu dopiero zaczyna się akcja filmu na dobre. Jest to horror jakich mało w dzisiejszej kinematografii, nowy styl, do tej pory był nieodkryty. Teraz więcej osób ma szanse się z nim zapoznać, a na tym najbardziej zależy szerokiej publice..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Barrens
Nick: