Dodany: 2013-01-08 13:24:47

 

Jak urodzić i nie zwariowaćFilmy online mają sporą bazę filmów dla każdego. W wielu produkcjach z grona filmy online nie brakuje ciekawych pomysłów. Mogą się ich pojawić miliony, niestety większość z nich nie jest specjalnie przekonująca dla publiki.

 

Przekłada się to na wyniki ich oglądalności, box office nie przyciąga fanów. W film Jak urodzić i nie zwariować nie otrzymamy niczego nowego, to zwykły film o przeciętnych ludziach z problemami wychowawczymi. Co się konkretnie dzieje w tym temacie? Nic nadzwyczajnego pięć par użera się ze swoimi dziećmi i przedstawione jest różne spojrzenie na te sprawy.

 

Są to na tyle trudne relacje, że mogą wywoływać problemy również w przyszłości, warto byłoby tego uniknąć. Nie ma większego sensu przekładanie problemów wychowawczych na później to jedyny wymiar edukacyjny tej produkcji. Co ciekawe w tym filmie to mieszanka gatunków, mamy tu komedię, kryminał i romans w jednym. Nie jest to połączenie ciekawe, to wszystko w jednym, trzeba uważać na tego typu jakości produkcje. To kino typu najniższego ma bawić, uczyć i śmieszyć w jednym. Czyli za dużo naraz.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak urodzić i nie zwariować
Nick: