Dodany: 2013-01-08 13:26:30

 

SzpiegW filmy online jest cała masa kolekcji filmów o Bondzie. Filmy online są pełne agentów specjalnych i intryg na światowym poziomie. Tu wiele pytań pozostaje jeszcze bez odpowiedzi.

 

Świat tajnych agentów jest trzymany w tajemnicy, widać tylko efekty ich pracy, natomiast oni sami są jak duchy. Nikt nie wie za co odpowiadają, oglądając wiadomości nikt nie domyśla się nawet ile wydarzeń jest sprowokowanych anie losowych. Czasem taka świadomość może być zdecydowanie przerażająca, tak jak film Szpieg. Akcja w tym filmie jest bardzo skomplikowana, pokazany jest splot wydarzeń rozgrywających się w czasach zimnej wojny na terenie republik radzieckich głównie Czech.

 

Pełno jest tu tajemnic i zagadek, reżyser daje miejsce do zastanowienia się nad istotą tej sprawy. A jest ona niezbyt przejrzysta. W ciągu trwania całego filmu musimy uważać na najmniejsze szczegóły, wszystko ma znaczenie. Praktycznie zdecydowana większość filmu odbywa się przez rozmowy, to co mówią bohaterowie to prawie sto procent filmu. Połapanie się w takim galimatiasie trwającym przez dwie godziny jest trudne dla najbardziej wytrwałych widzów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szpieg
Nick: