Dodany: 2013-01-08 13:28:31

 

LotOpinia publiczna to groźne narzędzie, nawet bardzo. Kiedy obróci się przeciwko nam możemy mieć bardzo poważne kłopoty z których już nie uda nam się wyjść. Niewiele powstało filmów opowiadających o tym zjawisku, w gronie filmy online mamy wiele kasowych produkcji.

 

Pośród filmy online nie ma miejsca na nie trafione produkcje, większość z nich musi być zyskowna po to się je kręci. W film Lot widzimy jak zmiana w opinii publicznej, potrafi wpłynąć negatywnie na życie człowieka. Bohaterem historii jest pilot, który mimo awarii samolotu wylądował awaryjnie i został okrzyknięty bohaterem narodowym, potem następuje nagły zwrot wypadków i wydarzeń.

 

W stronę nieoczekiwaną do tej pory, w wyniku przeprowadzonych badań okazuje się, że był on pod wpływem alkoholu i narkotyków. To może prowadzić do bardzo negatywnych konsekwencji, i tak też się stało w tym przypadku. Zły obrót sprawy doprowadził do tego, że opinia publiczna odwraca się od naszego bohatera. Teraz sytuacja zmienia się o sto osiemdziesiąt procent..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lot
Nick: