Dodany: 2013-01-08 13:40:59

 

Wielka StopaW filmy online często przewija się motyw King konga. W zasadzie to nie tylko w filmy online pojawia się motyw King konga lub innych morderczych małp siejących destrukcję dookoła siebie. W film Wielka Stopa w jednym z miast pojawiają się ślady dużej małpy.

 

Większość osób postanawia ją odnaleźć, rusza więc na wyprawę poszukiwawczą. Idąc tropem małpy odnajdują ślady urywające się nieopodal jaskini. Wszyscy chcą ją wypłoszyć kryjówki, mimo iż jeszcze nie wiedzą z kim a w zasadzie z czym mają tak naprawdę do czynienia. Wielka małpa postanawia nagle wyjść z jaskini, jej pojawienie się wzbudza spory popłoch ma wiele metrów wysokości i atakuje koncert rockowy w jednym z miast.

 

Jak to się wszystko zakończy. Tego nikt nie wie, władze na każdym szczeblu coraz bardziej angażują się w schwytanie małpy i działania mające na celu jej unieszkodliwienie. Niestety nie udaje się to, walka zapowiada się na długą. Małpa jest bardzo wytrwała i dobrze przygotowana do walki z ludźmi na wiele sposobów. Czasem trudno jest się z nią uporać.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wielka Stopa
Nick: