Dodany: 2013-04-23 14:21:50

 

Jak poznałem waszą matkęserial Jak poznałem waszą matkę to serial nieco inny niż te, do których przywykliśmy. W tym przypadku różnica polega przede wszystkim na tym, w jaki sposób serial jest przedstawiany, a więc na tym, w jaki sposób prowadzona jest narracja.

 

W serialu, jakim jest serial Jak poznałem waszą matkę – narrację prowadzi sam głównie bohater, który opowiada historię swojej młodości swoim dzieciom. W każdym odcinku widzimy inną historię z jego życia i jego paczki przyjaciół. serial Jak poznałem waszą matkę to serial amerykański, który nie odcina się od typowo amerykańskiego stylu tworzenia komedii, a więc widzimy szybkie romanse, zabawy i bardzo lekkie momentami życie całej paczki, której głównym problemem są właśnie problemy miłosne.

 

seriale online tego typu to zawsze pełna zabawy produkcja i tak jest też tym razem. serial Jak poznałem waszą matkę to serial, który bawi nie tylko poprzez opowieści o przygodach przyjaciół, ale również przez zabawne komentarze tego narratora, którym jest jeden z bohaterów, który stara się opowiedzieć wszystko swoim dzieciom, by wskazać w tych wszystkich wspomnieniach moment kiedy poznaje matkę dzieci. Seriale online tego typu lubimy wtedy, kiedy mieliśmy ciężki dzień, czy wtedy, kiedy zwyczajnie chcemy obejrzeć coś co nas rozbawi i nie będzie wymagać od nas wysilania szarych komórek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak poznałem waszą matkę
Nick: