Dodany: 2013-04-23 14:30:41

 

New Girlserial New Girl to kolejny już serial pokazujący jak człowiek jest się w stanie zmienić tylko wtedy, kiedy będzie miał do tego pełną motywację.

 

serial New Girl to serial, który opowiada o tym, jak naszą główną bohaterkę zostawia jej wieloletni chłopak. Nikt i nic nie jest jej w stanie początkowo wyjaśnić dlaczego tak się stało , nic nie jest w stanie jej uspokoić. Do czasu jednak, kiedy jej nowi współlokatorzy – pokazują jej świat facetów i to jak oni odbierają kobiety i czego od nich oczekują. serial New Girl to przezabawna opowieść o tym, jak nasza główna bohaterka zaczyna pobierać niemalże lekcje od swoich współlokatorów , zmieniając się i zaczynając zupełnie inaczej patrzeć na świat. seriale online tego typu to dobra zabawa dla każdego, kto chce nieco inaczej spojrzeć na świat, który jest ponury i dziwny.

 

Seriale online tego typu, mimo że mało poważne, pokazują tak naprawdę, że wiele rzeczy człowiek jest w stanie znieść i każda sytuacja nawet ta, która początkowo wydaje nam się być złą – może się okazać niesamowitą, a przy tym doskonałym zwrotem akcji w naszym, własnym życiu. serial New Girl to więc coś dla każdego, bo pozytywnej energii i pozytywnych emocji nigdy za wiele..

Dodaj nowy komentarz do artykułu New Girl
Nick: