Dodany: 2013-04-23 14:39:26

 

Dwóch i półserial Dwóch i pół to przezabawna opowieść o nietypowej rodzince. Jej nietypowość polega przede wszystkim na tym,że składa się z dwóch braci i syna jednego z nich.

 

To typowo męska rodzinka, która ma również typowo męskie problemy. seriale online tego typu to nowość, być może dlatego serial ten doskonale sprawdził się na całym świecie, gdzie go wyemitowano. serial Dwóch i pół to opowieść o tym, jak dwóch zupełnie różnych od siebie braci wychowuje syna jednego z nich, który wraz z ojcem wprowadził się do wujka po tym, jak matka oświadczyła, że jest innej orientacji seksualnej i zamieszka z kobietą. Seriale online, jak ten to masa przezabawnych sytuacji wynikających głównie z tego, że obaj mężczyźni są od siebie tak różni, że nie ma mowy o tym, by dogadali się w kwestii wychowywania dziecka.

 

 

" title="serial dwóch i pół" target="_blank">serial Dwóch i pół  to nie tylko ta kwestia, jaką jest wychowywanie dziecka, ale również kwestia zabawnych sporów między braćmi, z których jeden jest kobieciarzem i milionerem, drugi wyrzuconym przez żonę, mało atrakcyjnym i nie zarabiającym kokosów ojcem. serial Dwóch i pół z pewnością przypadnie do gustu każdemu kto lubi seriale amerykańskie oparte na tradycyjnych stereotypach i masie ciekawych, śmiesznych zdarzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwóch i pół
Nick: