Dodany: 2013-06-05 12:09:34

 

Operacja Sofiafilm Operacja Sofia to film, który opowiada o tym, jak były agent będzie miał za zadanie na emeryturze już rozwikłać zagadkę, która mówi o tym, jak agenci przesłuchiwali świadków i terrorystów w taki sposób, jaki jest ogólnie zakazany.

 

filmy online hd, jakim jest film Operacja Sofia to film, który pokazuje, jak były agent wchodzi w takie sprawy, o których nie tylko nie miał pojęcia, ale również nie zdawał sobie sprawy z tego, że rzeczywiście tak traktowało się więźniów. Filmy 3 d online, jakim jest film operacja sofia to niejako przyznanie się do tego, że nie tylko jest coś takiego jak tajemnica tego, jak traktowano terrorystów, ale również jak to wszystko wyglądało.

 

Filmy 3d online pokazują jak agent odkrywa tajne więzienia, w których w nienaturalny sposób więziono i maltretowano ludzi. Film online polecamy wszystkim tym, którzy kochaj dobre filmy, zwłaszcza te, które pokazują, że wiele przed nami może ukrywać rząd amerykański i wiele jest w tym prawdy, że podejrzani o terroryzm byli traktowani tak, jak zwierzęta. Film online polecamy wszystkim, którzy chcą dobrego filmu poruszającego tematykę, która jest prawdziwa nie kolejnego filmu o wampirach i zombie, w których zakochują się nastolatki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Operacja Sofia
Nick: