Dodany: 2013-06-05 12:40:32

 

Vamp Ufilm Vamp U to film, który bawi do łez. Takie filmy o wamoirach możemy oglądać! filmy online hd , jakim jest film Vamp U to opowieść o wampirze, który boryka się od kilkuset lat z poważnym problemem.

 

Jest to fakt iż nie rosną mu kły po tym, jak zaatakował i zabił swoją ukochana przed laty. Film online pokazuje przezabawną historię o tym, jak postanawia uczyć jako profesor na uczelni by zapomnieć o swoim problemie i wykluczeniu go przez to z wampirzego świata. Film online opowiada o tym, jak jego spokój ponownie zostaje naruszony, kiedy okazuje się, że zakochuje się w kobiecie, która przypomina mu kobietę sprzed lat.

 

Kiedy zmienia ją w wampira, a żarłoczna studentka zaczyna zmieniać campus studencki w jedno wiele pole bitwy – nasz główny bohater zaczyna się zastanawiać nad tym, by po raz kolejny uśmiercić ukochaną. Film online z pewnością spodoba się każdemu, kto ma ciekawe poczucie humoru i lubi niebagatelne filmy i komedie w oparciu o nieco czarny humor. Filmy 3 d online pokazują, że można z filmów o zombie i wampirach zrobić coś, co jednak będzie oryginalne, pomysłowe i ciekawe. Film online ten polecamy więc każdemu, bo warto poprawić sobie humor..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Vamp U
Nick: