Dodany: 2013-06-05 12:44:13

 

I Miss Ufilm I Miss U to film, który od początku obiecuje jakieś niezwykłe wyczyny, a tymczasem nie jest niczym atrakcyjnym dla przeciętnego widza.

 

film I Miss U to film, który pokazuje nudnawe opowieści o tym, jak zakochana kobieta nie wie jak ma zwrócić uwagę swojego wybrańca, z którym pracuje w szpitalu, a który nie zwraca na nią uwagi. Film online pokazuje, że nie tylko trudno jest jej się przełamać, ale i nie wie dlaczego on jest taki nieobecny. Kiedy dowiaduje się, że wszystko dlatego, że zmarła mu ukochana kobieta, ta zaczyna robić sobie nadzieję, że dzięki temu, ona ma większe szanse u swojego wybrańca, film i miss u to film, który nudzi tym, kiedy w życiu kobiety pojawia się jego była żona, która zaczyna ją prześladować dowiadujemy się, że to już punkt kulminacyjny tego filmu.

 

Film online nie jest ani oryginalny, ani ciekawy, ani nie trzyma w napięciu. filmy online hd takie jak ten to jedne z tych filmów, który ogląda się raczej po to, by zabić czas. Film online pokazuje jedynie, że można zwrócić uwagę na to, że wciąż w kinie nie ma nic co można by obejrzeć i być zadowolonym z tego faktu. Film online ten nie pokazuje, ani niczego ciekawego, ani też nie wprowadza nas w żaden fajny klimat to jedne z nudniejszych filmów, jakie można było zobaczyć w ostatnim czasie w kinie i tylko dlatego można na niego zwrócić uwagę. Takie filmy hd, które nie mają w sobie nic najlepiej określić mianem takich, które są już przeżytkiem, mimo , że zostały nakręcone niedawno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu I Miss U
Nick: