Dodany: 2013-06-12 11:46:43

 

Step Up 4 revolutionW filmy hd jest bardzo wiele różnego rodzaju sztuczek. Obraz może nas oszukiwać przy wykorzystaniu wielu sztuczek również w filmy w 3d. Akrobacja wyglądają w nich cudownie i realistycznie jakby działy się koło nas a nie za szklanym ekranem i w jednym z filmy online.

 

Komercjalizacja filmów doprowadziła do ujednolicenia produktów i stworzenia setek podobnych filmy online. Trudno je czasem od siebie odróżnić wydają się niemal identyczne. Tak jest zwłaszcza w przypadku kontynuacji, kolejne odsłony nie mają już takiej siły jak pierwowzór. Odpada element zaskoczenia tak cenny kiedy widzimy film po raz pierwszy. To dzieje się w przypadku film Step Up 4 revolution.

 

Jego fabuła jest niesamowicie wciągająca wszystko jest schematycznie identyczne jak w części pierwszej, drugiej i trzeciej. Emily chce wygrać pewien turniej tańca, do jej miejscowości przyjeżdża trener, który zaczyna ją trenować i spełnienie tego marzenia staje się bardzo realne. Poza nimi szansa na miłość wydaje się wręcz ogromna. Tak rozpoczyna się film Step Up 4 revolution .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Step Up 4 revolution
Nick: