Dodany: 2013-06-12 11:50:55

 

John CarterFilmy w hd i filmy w 3d mają wiele efektów do zaoferowania. Coraz to nowsze filmy akcji dają większe szanse na wydobycie pełnej palety możliwości z nich. Stwarza to komfortowe warunki do eksperymentowania z efektami specjalnymi w filmy online.

 

Rzadko, który film akcji jaki trafi do filmy online jest czymś naprawdę wyjątkowym. To trudne do uzyskania i to bardzo, potrzeba wielu środków wyrazu. A te na pewno zostały wcielone w życie w film John Carter . Fabuła film John Carter jest mało skomplikowana skupia się przede wszystkim na kosmosie.

 

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych niejaki tytułowy John Carter musi wyruszyć na księżyc by tam zmierzyć się z krwiożerczymi potworami, które przeszkadzają w ziemskich planach ekspansji na to niedaleko położone ciało niebieskie. Kolonizowanie dalszych ciał niebieskich jest jak najbardziej na miejscu to część dalekosiężnego planu jakiego częścią jest John Carter. Fabuła film John Carter nie jest specjalnie odkrywcza czy zadziwiająca. To film jakich wiele..

Dodaj nowy komentarz do artykułu John Carter
Nick: