Dodany: 2013-06-12 11:59:44

 

DreddFilmy w hd i filmy w 3d to połączenie unikalne. Umożliwiają nam cieszenie się znacznie lepszą jakości obrazu. A obraz tworzy kino, jest to jego cecha wyróżniająca widoki jakie możemy znaleźć w kinie są niepowtarzalne w żadnym innym środku wyrazu.

 

Widać to w filmy online. Masowa produkcja filmy online doprowadza do powracania do już sprawdzonych pomysłów. Wykorzystywanie tego samego po raz kolejny jest niesamowicie łatwe. To widać po film Dredd jest to nowa wersja filmu z lat 80 ubiegłego wieku. Wówczas nosił on nazwę sędzia Dredd teraz wszystko jest takie samo, główny motyw się nie zmienił. Nic nie uległo zmianie nawet przecinka z fabuły nie zmieniono.

 

Powracanie do tak kasowego hitu może wywołać u niektórych osób prawdziwe kłopoty. Zadziwia przede wszystkim ilość efektów specjalnych wykorzystana w film Dredd. Tutaj sceny walki są jeszcze bardziej przekonujące. Ich środkiem wyrazu są przede wszystkim wybuchy i strzelaniny. Pogoń i walka wręcz także mają swoje miejsce w tej produkcji i to sporo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dredd
Nick: