Dodany: 2013-06-12 12:05:33

 

Shrek 2Oglądanie bajek w filmy hd i filmy 3d może zaskoczyć. Okaże się bowiem, że stwory z fantazji naprawdę żyją. Kiedy uwierzymy w to zupełnie inaczej odbieramy filmy online. Dzięki tym formatom, możemy spojrzeć na filmy online z zupełnie innej, nowej nieznanej dotąd strony.

 

Realizm schowa się do szafy a dobra zabawa zawita na długi czas. W film Shrek 2 widzimy kontynuację tego na czym skończyła się pierwsza część. Shrek jest z Fioną i żyją sobie na bagnach całkiem swobodnie i luźno. Bez większych zmartwień i kłopotów. Wszystko się drastycznie zmienia w jednej sekundzie rodzice Fiony zapraszają ich do siebie.

 

Na takie zaproszenie nie mogą odmówić, głowni bohaterowie zamierzają się tam pobrać. To początek fabuły film Shrek 2. Dalsze wątki przebiegają dosyć analogicznie, rodzice nie są zachwyceni zięciem. Mają innego kandydata na męża. Shrek musi dowieść, swoich racji i uczuć Fiona także. Wszystko jest oczywiście opatrzone dużą dawką humoru i zabawy. To połączenie jest unikalne, warto zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Shrek 2
Nick: