Dodany: 2013-06-12 12:16:30

 

Immortal – kobieta pułapkaFilmy hd i filmy w 3d to coś dla kogoś kto nie lubi się nudzić. Oglądanie filmów może okazać się doskonałą rozrywką dla fanów filmy online. Zdecydowana większość z filmy online jest bardzo przeciętna.

 

Nadają się co najwyżej do zmielenia jak głosy z urn wyborczych. W film Immortal – kobieta pułapka jesteśmy świadkami bardzo nudnego widowiska. O czym opowiada film Immortal – kobieta pułapka o czymś bardzo szalonym. Mitologia Egiptu i science fiction to połączenie bardzo rzadkie.

 

Nie gwarantuje ono sukcesu w tym filmie nie ma zbyt wiele ciekawych wątków. Wszystko opiera się na intrydze bóg egipski musi zbliżyć się do pewnej kobiety, i uwieść ją. Kiedy tego dokona odzyska moc i stanie się nowym władcą swojego świata. Kobieta jednak jest znacznie bardziej niebezpieczna niż to się może wydawać. Namiesza w planach i czasie oraz przestrzeni. To spustoszenie może okazać się naprawdę duże. Kto zatrzyma te szatańskie zamysły, głównej bohaterki. Do końca filmu zostanie one pewną zagadką, nieodkryta do samego końca.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Immortal – kobieta pułapka
Nick: